NATJEČAJ REDIZAJNIRAJ!2020:
Autor: Antonija Bukša, 21. 9. 2020.

Nagradni natječaj za učenike osnovnih i srednjih škola s ciljem afirmiranja za likovno i modno stvaralaštvo učenika te promocije i obilježavanja europskog tjedna održivog razvoja 2020 (ETOR)

ISHOD UČENJA:  Redizajn ruksaka – modna skica (ideja)

NAČIN IZVOĐENJA:  učenici crtaju modni crtež primjenjujući likovnu tehniku po vlastitom izboru, radove skeniraju/fotografiraju i šalju e-mailom na adresu škole: trgovacka-i-tekstilna-skola@ri.t-com.hr

Također, možete izraditi i redizajn ruksaka iz starog trapera te fotografije poslati na adresu škole.

Kako bi vam olakšali zadatak, naši učenici će tijekom perioda obilježavanja europskog tjedna održivog razvoja objavljivati  na školskome blogu „Modna učionica“ različite ideje i tutoriale za redizajn odjevnih predmeta. Sve objave će imati hashtagove: #BudimoOdrživi  #ESDW2020 i #Redizajniraj!2020 te ih možete potražiti i na facebook stranicama naše škole.

ROK PRIJAVE:  radove i suglasnosti roditelja sa svim potrebnim podatcima (ime, prezime, naziv škole i razred) poslati na zaključno s  8. 10. 2020. do 24:00

ORGANIZATOR:  Trgovačka i tekstilna škola u Rijeci

ADRESA:  Stane Vončine 1a, Rijeka

URL ŠKOLE:  http://www.ss-trgovackaitekstilna-ri.skole.hr/

NAGRADE:  kreativna nagrada za najbolji rad je Samsung powerbank 10000mAh fast charge. Svi sudionici dobivaju priznanja o sudjelovanju (potvrda će se dostaviti putem e-maila) te potvrde o plasmanu za najbolja tri modna crteža.

IZLOŽBA:  pristigli radovi biti će izloženi na stranicama škole i Facebook stranicama škole. Svi sudionici suglasni su da se njihovi radovi koriste u promotivne svrhe.

BROJ SUDIONIKA:  neograničen

PRAVILA NATJEČAJA:  broj radova nije ograničen, prijavljuju se samo individualni radovi, radove bez priložene suglasnosti roditelja/staratelja nećemo  razmatrati, likovne tehnike su po vlastitom izboru.

Priloženi dokumenti:
PRIVOLA__Redizajniraj!2020.doc (35.50 KB)